08 Maj

Otwarte!

Właśnie zaczęliśmy następny, czwarty sezon! Fajnie, że cały czas jesteś z nami. Okoliczności niestety nie są idealne, pandemia nieco utrudnia nam codzienne życie, ale wierzymy w to, że nie przeszkodzi nam i Tobie w tym, aby spokojnie i komfortowo u nas pojeździć.

Gorąco zachęcamy, abyście pamiętali o naszym i Waszym zdrowiu jak i bezpieczeństwie

Najważniejsze zasady:

  • Zadzwoń przed wizytą, aby upewnić się, że nie zrobisz niepotrzebnego tłoku. Numer telefonu znajdziesz na naszej stronie.
  • Zakryj usta i nos, koniecznie!
  • Na terenie toru podczas jednej sesji może przebywać maksymalnie 6 osób, jeśli sesja jest w trakcie – czekaj na zewnątrz.
  • Jeśli jesteś chory/przeziębiony – zostań w domu

Zapewniamy, dokładamy wszelkich starań, aby dbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dezynfekujemy kaski, kierownice, stanowiska rejestracji kierowcy i szafeczki depozytowe co przejazd. Płyn dezynfekujący jest dostępny dla każdego – w recepcji jak i na zewnątrz.

 

Dbajmy o siebie, bo zdrowie jest najważniejsze!

08 Wrz

Mamy nowy system obsługi toru

Od kilku dni na naszym torze gości system obsługi toru GokartSystem. Od teraz każdy kierowca loguje się na naszych wirtualnych kioskach, po czym dostaje kartę, na którą można zakupić przejazdy, zbierać punkty. Karta kosztuje 8zł, może być używana przez jedną osobę, co oznacza że nie można pożyczać komu innemu. Zakup jest jednorazowy. Proces logowania jest bardzo prosty, konieczne jest wpisanie prawdziwych danych i adresu e-mail, aby możliwe było wysłanie wyników i podsumowania dnia. System jest przejrzysty i intuicyjny, jesteśmy pewni że będziecie zadowoleni.

Jeżeli macie jakieś pytania, zapraszamy do dyskusji na naszym profilu FB.

Tu można sprawdzić wszystkie wyniki -> KLIK
A tu można śledzić wyniki na żywo -> KLIK
Logowanie do własnego profilu -> KLIK